ساخت سوله سبک و ارزان : در ساخت انواع سوله ها توجه به بسیاری از مسایل حائز اهمیت است. توجه به این نکات عملکرد بهتری در ساخت این سوله ها را دارد . در نتیجهدر ادامه  به بررسی این نکات میپردازیم.

نکات مهم در ساخت سوله سبک و ارزان

فونداسیون سوله یکی از مهمترین نکاتی است در ساخت سوله باید به آن توجه داشت.این فونداسیون بوسیله شناژ بهم وصل می شوند. و از ستونک بتنی برای جلوگیری از پوسیدگی  استفاده می شود. از ضد زنگ برای جلوگیری از زنگ زدگی  استفاده شود.اتصال صفحه ستون ها مفصلی است. در پوشش سقف و بدنه از آن استفاده میگردد.

ساخت سوله سبک و ارزان

سوله خرپایی یکی از بهترین نوع سوله هایی است که دارای معایب کمتری نسبت به انواع سوله ها  است. و با جدیدترین تکنولوژی روز ساخته می شود. یکی از مهمترین عوامل یک سوله ایده آل  اندازه دهانه آن است. که سوله های خرپایی برای دهانه های بسیار بزرگ مناسب است.در نتیجه اعضای سوله که شامل ستون ها و تیرها و …. بود بوسیله نرم افزار های پیشرفته طراحی و محاسبات روی آن توسط متخصصین کار  اعمال می گردد. لازم به ذکر است کارشناسان قبل از کار تولید این سوله در ابتدا به وسیله این نرم افزارها ساختار را پیش طراحی و محاسبه کرده و مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند. و در آخر تایید نهایی شد شروع به تولید این سوله می نمایند. ( فروش سوله )

مزایای سوله خرپایی

حمل و نقل آسان

طراحی آسان آن

دهانه بزرگ سوله و نامحدود بودن در اندازه آن

زیبابی ظاهری سوله خرپایی

کاربری متفاوت سوله های خرپایی

امکان نصب جرثقیل ها

مونتاژ سوله

فونداسیون کوچک

استاندار بودن سوله

امنیت بالا

همانطور که گفته شد این نوع سوله یکی از محبوب ترین نوع سوله است که دارای مزایای بسیاری است و تقریبا تمام معایب سوله های دیگر را نیز برطرف نموده . امروزه در جهان نیز از این نوع سوله استفاده های بسیاری می شود. مانند برج های عظیم و پل های طویل . با بررسی کامل انواع سوله ها نسبت به انتخاب نوع سوله دقت بسیاری کنید. که بتوانید هم در هزینه ها صرفه جویی کرده باشید. هم یک سوله خوب در اختیار داشته باشید.

So9611070807

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست