سوله سبک قوسی : در دنیای امروز کاربرد و استفاده از انواع سوله ها در حال افزایش می باشد که به عنوان نمونه می توان از سوله های تیرورقی، سوله سبک خرپایی و یو بی ام نام برد. که هر کدام از ان ها با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خودشان قابلیت استفاده برای انواع کاربری ها را دارند.

سوله سبک قوسی یکی از انواع سوله های مدرن می باشد که پیشرفت علم و تکنولوژی باعث تولید و روی کار آمدن آن ها و مورد استفاده قرار گرفتنشان در حال حاضر شده است.

سوله سبک قوسی

این نوع سوله علی رغم این که فاقد اسکلت می باشد دارای کاربردهای متنوعی است اما عدم امکان نصب انواع جرثقیل در سقف و کناره های آن به دلیل قوس زیاد، برای آن ها  محدودیت کاربری ایجاد کرده است و مثلا نمی توان برای کاربردهای بیمارستانی از آن ها استفاده کرد. با این حال این امکان وجود دارد که بتوان برای مصارفی مانند مدارس، سالن های ورزشی و تجاری ، مصارف مسکونی و… از ساخت سوله سبک قوسی  بهره برد.

نیروی انسانی، دستگاه های تولید کننده و فرم دهی، دستگاه های دوخت و نرم افزار آنالیز کننده قسمت های مختلف تولید این نوع سوله را تشکیل می دهند.

هزینه ی ساخت سوله سبک قوسی حدود ۵۰ درصد نسبت به سوله های تیرورقی و سنتی کاهش دارد و همچنین با سرعتی ۵ برابری می توان اقدام به ساخت آن کرد.

برای اتصال اجزای گوناگون این سوله از دستگاه سیمر که به عنوان ماشین دوخت یا مونتاژ کننده هم شناخته می شود، استفاده می شود. به همین دلیل برای اتصال آنها نیازی به کاربرد پیچ و مهره ها نمی باشد.

این سوله قابلیت این را دارد که در برابر باد ۱۲۰ کیلومتری مقاومت کرده و به وسیله ی شیارهای متعددی که در سقف آن وجود دارد، از نیروی باد به عنوان عایق در سقف استفاده کند. ( خرید سوله )

SO9611240401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست