سوله فوق سبک : استفاده ار سوله ها با کاربری و استفاده های متفاوت امروزه در میان صنعتگران و افراد شاغل در حرفه های گوناگون مرسوم شده و روز به روز در حال گسترش می باشد. در سال های اخیر انواع سوله در حال تولید و بهره برداری می باشد که در ادامه با انواع ان ها آشنا خواهیم شد.

انواع سوله عبارتند از: سوله های تیر ورقی، سوله های خرپایی و سوله های یو بی ام

سوله فوق سبک

سوله تیر ورقی: قدیمی ترین انواع سوله ها می باشند که امروزه نیز تحت عنوان سوله های سنتی در حال استفاده هستند اما میزان کاربری ها ی آن ها به نسبت سوله های دیگر محدودتر می باشد. سوله های تیر ورقی برای استفاده در مصارفی مفید هستند که دهانه ی سوله نهایتا تا ۲۰ متر باشد. جنس این سوله از فولاد خام می باشد که اجزای گوناگون آن را به وسیله ی پیچ و مهره کردن و یا جوشکاری به یکدیگر متصل می کنند.

سوله خرپایی: نوعی از سوله ها هستند که به دلیل عدم محدودیت در ساخت دهانه آن ها موارد استفاده شان بسیار بالارفته و نیز امکان نصب انواع جرثقیل در آن ها ، این نوع سوله را در مرکز توجه صاحبان صنایع مختلف قرار داده است. برای اتصال اجزای گوناکون سوله خرپایی از روش های جوشکاری و پیج و مهره استفاده همانند سوله های تیر ورقی استفاده می شود.

سوله یو بی ام: این نوع سوله ها در واقع فاقد اسکلت بوده و در شمار سوله های مدرن انواع سوله می باشند که به وسیله ی دستگاه های نرم افزاری طراحی و ساخته می شوند. سوله های یو بی ام را به وسیله ی ماشین های دوختی به نام سیمر به یکدیگر متصل می کنند. سرعت ساخت این سوله ها بسیار بالا بوده و کاهش هزینه ای ۵۰ درصدی در مقابل انواع دیگر سوله ها دارند.

SO9611250404

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست