فروش سوله خرپایی : سوله های خرپایی یکی از انواع سوله ها است. که در صنایع گوناگونی کاربرد دارد. از قبیل: کشاورزی ، سوله مرغداری ، آشیانه تعمیر ونگهداری هواپیماها ، ساخت سوله ورزشی و غیره

ویژگی های سوله سبک خرپایی

سوله های خرپایی بخاطر داشتن شکل هندسی ظاهری زیبا دارند . و همچنین وزن سبکی نسبت به بقیه سوله ها دارند. لازم به ذکر است که علاوه بر وزن سبک آن دارای مقاومت بالایی نیز است. که این سوله را از بقیه سوله ها متمایز می سازد.

این سوله ها با تکنولوژی روز ساخته میشود و دارای محسبات بسیار دقیقی هستند . که توسط متخصصین این عرصه طراحی و ساخت سوله سبک می شود.

فروش سوله خرپایی

شکل این نوع سوله ها همانطور که گفته شد دارای ساختار هندسی هستند و به این دلیل دارای پایداری خوبی نسبت به بقیه سوله های موجود در بازار است.

انواع سوله های خرپایی

سوله های خرپایی انواع گوناگونی دارند. از جمله: خرپای دو بعدی ، خرپای سه بعدی، خرپای چندگانه ، خرپای پرات ، خرپای وارن ، خرپای کی

خرپای دو بعدی

در این نوع سوله خرپایی از طرح های مدرن و کلاسیکی استفاده شده است و دارای حجم و اندازه متناسبی است.

خرپای سه بعدی

در این نوع از سوله های خرپایی شبکه ای از اتصالات بکار رفته است.و دارای حجم سنگینی است.

خرپای چندگانه

در این نوع میتوان به جرات گفت که ضعف ها در دو نوع قبلی پوشش داده و نقاط قوت را در خود افزایش.

خرپای پرات

از این نوع سازه برای ساخت پل ها و سازه هایی که به شکل تاق هستند . استفاده می گردد. بیشترین فشار بر روی قسمت عمودی آن است.

خرپای وارن

این خرپا به شکل مثلث است. و اضلاع آن با هم برابر می باشد . به نوعی میتوان گفت به شکل مثلث متوازی الاضلاع است. در نتیجه فشار به یک قسمت سازه وارد نمیشود بلکه به تمام بخش های آن پراکنده می شود.

خرپای کی

یکی از پیچیده ترین مهندسی سوله این نوع خرپا است. دارای سازه محکم و قوی است. و نسبت به سازه های قبلی از فولاد کمتری در آن استفاده می شود.

So9611070801

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست