مزایای سوله خرپایی سبک : در بسیاری از صنایع از سوله استفاده میکنند. سوله مکانی است برای استقرار یک صنعت و دارای یک ساختار فلزی است .موارد مصرفی این نوع سوله ها در سوله مرغداری ها ،کشاورزی ،نمایشگاها و صنعت هایی از این قبیل است لازم به ذکر است که این نوع سوله ها تثریبا در اکثر صنعت ها قابل استفاده است. به علت نامحدود بودن اندازه ارتفاع و دهانه سوله های خرپایی که یکی از بارز ترین مزایای این نوع سوله به شمار می آید.

ویژگی های سوله های خرپایی

یکی از عواملی که انواع سوله ها را از هم متمایز میسازد نوع قالب آن است. سوله های خرپایی از قوطی های پروفیلی ساخته شده و همانند خرپا است. و از ویژگی های مهم آن میتوان به وزن سبک و مقاومت بالای آن اشاره کرد. ساختار هندسی شکل داردو اغلب به شکل مثلث می ماند. و دارای ظاهری زیبا است. و هزینه تمام شده ساخت این نوع سوله نیز بسیار مقرون به صرفه است. یکی دیگر از ویژگی های آن میتوان به مقاومت در برابر زلزله و شرایط جوی و آب و هوایی است که بسیاز حائز اهمیت است.

مزایای سوله خرپایی سبک

مستحکم بودن آن

نصب سریع آن

استفاده کم از فضا

محدودیت در اندازه دهانه ندارد.

قیمت مناسب

معماری خاص

دارای استاندارد بین المللی

کاربرد در اکثریت صنعت ها

موارد استفاده سوله های خرپایی در جهان

از این نوع سوله برای ساختن برج های عظیم از جمله برج ایفل ، پل های بلند و مستحکم و ….. استفاده میشود. ( سوله سبک )

امروزه با توجه به پیشرفتی که در علم صنعت شاهد هستیم دیده میشود که صنعتگران در بسیاری از پروژه های خود از این نوع سوله استقبال زیادی میکنند. و این در انتخاب یک سوله مناسب با کارآیی خاص میتواند کمک بزرگی در انتخاب نوع سوله برای مشتریان باشد. سوله های خرپایی تقریبا خالی از معایب است. و این خود یکی از مزایای استفاده از این نوع سوله به شمار می آید. وجود اشکال مثلثی شکل جلوه خاصی به این نوع سوله ها بخشیده و زیبایی آن را دو چندان کرده است. ( فروش سوله خرپایی )

So9611070804

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست